sobota, 1 czerwca 2013

Długi letni weekend i Dzień Dziecka

Co prawda weekend jeszcze się nie skończył, ale dla mnie i moich bliskich to był bardzo intensywny czas. Wyprawa na Kaszuby, miły czas w gronie Przyjaciół i znajomych, powrót do domu i oczywiście Dzień Dziecka:)

Mimo dość napiętego "grafiku" postanowiłam podzielić się z Wami kilkoma zdjęciami. Jakiś czas temu odkryłam pewne miejsce na trasie Warszawa - Toruń. Serwowane tam dania są wyjątkowo pyszne i niezmienne pod względem jakości. Jako, że prawie mamy lato, na pierwsze danie wybrałam chłodnik z buraczków. Był wyśmienity, nic więcej dodać nie mogę:) Na drugie danie dostałam placki ziemniaczane z wędzonym pstrągiem. Bardzo ciekawe połączenie i niezwykle smakowite. Zdjęcie wyrazi to najlepiej...Kiedy już dotarliśmy na Kaszuby zabrakło mi czasu na rejestrowanie wszystkich pyszności, jakie spotkały nas na miejscu. Mogę jedynie zrelacjonować po krótce: śledź w małym bochenku pełnoziarnistego chleba (zabawny, prawda?:)), chłodnik z młodych buraczków z szyjkami rakowymi, pieczony w pergaminie sandacz oraz prosta sałata z dressingiem cytrynowym... Pojawiły się także przepyszne mini-kanapki z grillowaną cukinią i dynią... Mniam! Acha - zapomniałabym, były też słodkości - babeczki z kolorowym kremem...:)
A do tego wszystkiego wspaniałe okoliczności przyrody...
Po powrocie i kilku godzinach odpoczynku trzeba było wymyślić coś wyjątkowego z okazji Dnia Dziecka. Dlatego też wybraliśmy się na spacer do pobliskiego parku (cudowny!). A po spacerze obiad w miejscu niezwykle poprawnie dostosowanym do wymagań małych i dużych gości:)W parku cudowna zieleń, kwiaty, a nawet pomarańcze. W trakcie obiadu dużo śmiechu podczas zabawy z ogromnymi bańkami mydlanymi. To był udany weekend i fajny Dzień Dziecka:) A po niedzieli nowe wyzwania i obowiązki. Mimo to na blogu na pewno nie zabraknie pyszności.
Pozdrawiam,
Asia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz:)
Zapraszam do kontaktu również drogą mailową: ciastco@gmail.com.
Pozdrawiam!
Asia